MAN Workshop Infosystem (MAN WIS)
Man WIS dīleru remontu dokumentāciju kravas automašīnu un autobusu Man. Šī programma satur informāciju par remontu, apkopi, diagnostiku, elektriskās shēmas kravas automašīnu Man. Arī programmā iesniegti un autobusi ražotāja Man.
Katalogs Man Wis Workshop Information System nāk par 1DVD diskā, iespējama pilnīga vai daļēja uzstādīšana dokumentācija remontu uz datora cietā diska.

Fragments no programmas, Man WIS (Workshop Information System):
Šī lietotāja rokasgrāmata ir remonta kalpo kā papildu līdzeklis, lai pienācīgi veiktu remontdarbu, kas aprakstīti šeit transportlīdzekļiem un agregātos un atspoguļo tehnisko līmeni uz laiku, piegādes materiālu drukāšana.
Izstrādājot rokasgrāmatas nozīmēja to pieejamību profesionālo kvalifikāciju, kas vajadzīga, lai strādātu ar transporta līdzekļiem un viegli pārvietojami.
Ilustrācijas un atbilstošie apraksti ir biežāk моментальными attēliem, kas ne vienmēr atbilst ремонтируемому apkopotā, neesot pareizi. Šādos gadījumos plānošana un veikšana, remontdarbu tiek veikta mērķtiecīgi.
Remonts, sarežģītu papildu agregātu veic mūsu servisa dienestu vai pakalpojumu dienestu firma-ražotājs. Uz šiem agregātiem, kas tekstā ir īpaša norāde.
Remonta darbi sadalītas pa nozarēm un apakšnozarēm. Katru apakšatslēgu sākas ar lapu "Priekšnoteikumi darbu veikšanas". Priekšnoteikums darbu veikšanas ir kopsavilkums par galvenajiem nosacījumiem, lai veiktu attiecīgo remonta darbus. Par priekšnoteikumiem veiktu darbu var sekot detalizētu aprakstu darbi.

Versija: 1.2.2.18
Platforma: Windows