Toyota bB / Scion, Toyota Probox / Succeed - kılavuzu, onarım, bakım, işletme araç.
Toyota bibi, Пробокс, Саксид. Model 2WD & 4WD ЬВ 2000-2005 yayın, Probox, Succeed ile 2002 yılında yayın ile motor 2NZ-FE (1,3 l) ve 1NZ-FE (1,5 litre). Cihaz, bakım ve onarım.
Kılavuzda verilen adım adım yordamlar için, işletme, tamir ve bakım araba Toyota ЬВ, Probox, Succeed modelleri 2WD & 4WD ЬВ 2000-2005 yayın, Probox, Succeed ile 2002 yılında yayın donanımlı benzinli 2NZ-FE (1,3 l) ve 1NZ-FE (1,5 litre) motor.
Bu kitap belki использованна araç onarımı Scion xB 2003-2006 yılların
Baskı ayrıntılı bilgi için tamir ve ayar öğeleri yönetim sistemi benzinli motor, sistem WT-i (değişken supap zamanlaması), kullanım talimatları self-test kontrol sistemleri, motor, ŞANZIMAN, ABS, TRC, VSC, SRS ve öneriler, ayarlama ve onarım otomatik şanzıman elemanları, fren sistemi (dahil olmak üzere, ABS, TRC, VSC ve VA), direksiyon ve süspansiyon. Ayrıntılı prosedürler kontrol, ayar ve bakım sistemleri: ABS (anti-lock fren sistemi), TRC (çekiş kontrolü sistemi), VSC sistemi (elektronik denge kontrolü), VA (sistem, acil frenleme).
Sunulan devre şemaları, elektrik bileşenleri yer ve açıklamaları denetimler elemanları elektrikli cihazlar.
Verilen olası arıza ve geçici çözümler, arabirim boyutlar temel parçalar ve sınırlarını için geçerli bir aşınma, önerilen yağlama ve çalışma sıvı.