Toyota Land Cruiser 80 (de 70/73/75/77) 1990-1998 - kullanıcı kılavuzu / talimatı tamir, bakım ve işletme araç.
Kılavuzda verilen adım adım yordamlar için, işletme, tamir ve bakım araba TOYOTA Land Cruiser 80, (GX 81/VX) yanı sıra, serisi 70/73/75/77 1990-1998 yılların yayın soldan ve sağdan direksiyon, ek olarak, dizel motor 1PZ (3,5 m), 1HZ (4.2 litre), 1HD-T (4.2 litre turbo) ve 1HD-FT (4,2 lt, turbo, 24 valf). Kılavuzu içerir detaylı bilgi, teşhis, onarım ve ayar motor, yakıt pompası, kullanım talimatları sistemleri kendini tanı ŞANZIMAN ve ABS, öneriler, onarım, mekanik ve ayarlama otomatik şanzıman, sistemleri, diferansiyel kilitlerinin sistemleri, sürekli (full-time) ve отключаемого tam bir tahrik mekanizması pto (mekanik vinç), yanı sıra elektrikli vinç. Verilen olası arıza ve geçici çözümler, arabirim boyutlar temel parçalar ve sınırlarını için geçerli bir aşınma, önerilen yağlama ve çalışma sıvı, sunulan detaylı kablo için farklı seçenekler donatılacak, değişiklikleri bağlı yılı (1990, 1992, 1995). Açıklanan yapısal değişiklikler, karşı karşıya oldukları birimler ve üniteler, araç üretim süreci. Dikkat etmelidir, ne otomobil, ithal, Japonya, tasarım değişiklikleri olabilir yapılan, daha önce tarih, belirtilen bu kılavuzda. Ayrı bir bölümde verilmiştir farklılıklar tasarım ve teknik veri modelleri "Land Cruiser 70/73/75/77" model "Land Cruiser 80". Bilgi eksik, bu bölümde bakın ana metinde rehberi. Kitap için tasarlanmış bir araç sahipleri, personel YÜZ ve tamir atölyeleri bulun.