Opel Corsa 2006 - manuel onarım, bakım, işletme araç.
Renkli resimli başvuru ve bilgi kitapçığı onarım Kılavuzu Opel Согѕа 2006 yılından bu yana yayın. Yanı sıra, kullanım kılavuzu, bakım ve cihaz modelleri. İle donatılmış arabalar benzinli Z10XEP motor (1.0 l), Z12XEP (1,2 l), Z14XEP (1,4 l).
Kılavuzu yardımcı olacaktır tüm sahipleri için araç Opel Kors ile gövde 3 - ve 5-kapılı hatchback, işçilerin YÜZ ve servis istasyonları araç bakımı düzgün çalışır durumda, zaman ve para tasarrufu.
Kılavuzu içeren 2000'den fazla renkli fotoğraf, ayrıntılı olarak gösteren, tüm süreç, adım adım onarım Opel Согѕа dahil olmak üzere, motor tamir, tam bir aracın teknik özellikleri, kontrol listeleri olası arıza ve öneriler bulunmaktadır.
Teknoloji işleri seçildiğinde, uygulanan koşullarla garaj kullanarak evrensel bir araç, ve sadece istisnai durumlarda, öneriler ve uygulamaya özel araç mevcut piyasada.
Cerrahi onarım üniteleri ve her bölümde seçilmiş prensibine göre kolaydan zora doğru: basit operasyon, bakım, ayarlama, site ve sistemleri değiştirme, sık sık çıkan arızalı parçalar, büyük onarım agrega.
Tüm malzemeler bir kitap oluşturulmuş belirli bir deneyim, alınan sırasında tam demontaj ve montaj Opel Согѕа kalifiye автомеханиками. Tüm arama sırası arıza gösterilmiştir renkli fotoğraflar.
Önerilen ders kitabında bulabilirsiniz:
Cihaz araç Опел Kors genel bilgileri ve pasaport bilgileri, panel ve kumanda cihazları
Öneriler kullanım için hazırlık, kalkış, güvenlik danışma, hareket
Arıza bir şekilde ne her durumda
Bakım için tam bir adım adım kılavuzu
Onarım bilgileri gibi oluşturan araç, motor, şanzıman, şasi, direksiyon, fren ayarlama sistemi, küçük ve büyük onarım, montaj ve demontaj ve montajlar makineleri
Elektrik arıza tespiti ve temel blokları
Elektrik şemaları kolaylaştırır giderme elektrik sistemindeki
Ayrı bölümler мануала içerir kullanım talimatı Opel Согѕа, öneriler, bakım ve şema elektrik (kablo) bir araba.
Gerçek bir kitabın yararlı olacağını sahiplerine araç Opel Kors, tamirciler, yetenekli bir YÜZ, tamir atölyeleri ve servis istasyonları.