Sunulan kılavuzu içerir adım adım açıklama, çalışma ve prosedürler, kullanım, onarım ve bakım ön-tahrik tam tahrik kiralama MİTSUBİSHİ Galant / Legnum / Aspire 1996-2003 yılların yayın, hem soldan hem de sağdan direksiyon. Bu arabalar оборудовались dizel motorlar, içten yanmalı GDI 4G93 (1,8 l), 4G94 (2,0 l), 4G64 (2,4 l) ve benzinli motorlar MPI 4G63 (2,0 l), 4G64 (2,4 l), 6А12 (V6 2,0 l) ve 6А13 (V6 2,5 l).
Bu kılavuzu da yardımcı olacaktır tamir ve bakım hakkı-рульных kiralama Galant (model ЕА7А & EC7A) 2004-2005 yayın.
Baskı içerir detaylı bilgi, teşhis, onarım ve ayar motor, öğeleri kontrol sistemleri, benzinli motor (yakıt enjeksiyon sistemleri MPI ve GDI, ateşleme) sistemleri çalıştırmak, şarj ve turboşarj, kullanım talimatları sistem kendi kendine tanı , dahil olmak üzere-otomatik ŞANZIMAN, ABS, SRS sistemi, elektronik denge kontrolü (ASC), çekiş kontrolü sistemi (TCL) ve cruise kontrol, öneriler, ayarlama ve mekanik ve otomatik şanzıman, ayarlama ve onarım elemanları, fren sistemi (dahil olmak üzere ABS ve ASC), direksiyon, süspansiyon. Kitapta verilmiştir olası arıza ve geçici çözümler, arabirim boyutlar temel parçalar ve sınırlarını için geçerli bir aşınma, önerilen yağlama ve çalışma sıvı. Temsil ayrıntılı devre şemaları. Açıklanan yapısal değişiklikler, karşı karşıya oldukları birimler ve üniteler, araç üretim süreci.