Mitsubishi Pajero Sport-Montero Sport-Challenger 1996 - kılavuzu araba tamir ve bakım.
Kılavuzda verilen adım adım yordamlar için, işletme, tamir ve bakım araba Montero Sport / Pajero Sport / Challenger ile 1996 yılı ile soldan ve sağdan direksiyon, donanımlı benzinli V6 motorlar: 6G72-SOHC (3.0 l) ve 6G74-SOHC(3,5 m).

Baskı içerir detaylı bilgi, teşhis, onarım ve ayar için motor sistemi elemanları, yakıt enjeksiyon MPI, ateşleme sistemleri, başlangıç ve şarj, kullanım talimatları sistem kendi kendine tanı, dahil olmak üzere-otomatik ŞANZIMAN, ABS, SRS, cruise kontrol sistemi, öneriler, ayarlama ve mekanik ve otomatik şanzıman, yönetim sistemi, dört tekerlekten çekişli (PART TİME AWD (FULL TİME)), ayarlama ve onarım elemanları, fren sistemi (dahil olmak üzere ABS ve EBD), direksiyon, süspansiyon. Kitapta verilmiştir olası arıza ve geçici çözümler, arabirim boyutlar temel parçalar ve sınırlarını için geçerli bir aşınma, önerilen yağlama ve çalışma sıvı. Temsil ayrıntılı devre şemaları. Açıklanan yapısal değişiklikler, karşı karşıya oldukları birimler ve üniteler, araç üretim süreci.