Baskısında temsil kullanım kılavuzu, bakım ve onarım araba NİSSAN QASHQAİ yayın ile 2007 yılı, donanımlı benzinli motor HR160E. MR20DE
Baskı içerir detaylı talimatlar bakım, teşhis, onarım ve ayar için, motor kontrol sistemleri, motor kontrol sistemleri, supap zamanlaması, fren sistemi (dahil olmak üzere anti-lock A8S, sistemi stabilize, elektronik denge kontrolü ESP, anti пробуксовочную sistemi TCS ve fren kuvveti dağıtım sistemi EBD), elektrikli direksiyon, vb Ayrıntılı bir şekilde temsil işlemleri kendi kendine tanı ve kola arıza motor kontrol sistemleri. CVT. ABS ve diğer araç sistemleri.
Mevcut h kılavuzunda oku sağlayacak gerekse kendi yürütmek için yetkili araç bakım ve ama onu getirmek için devlet kadar pahalı onarım.
Bu durumda onarım kılavuzu olarak hizmet verecek vazgeçilmez bir araç tespit ve sorun giderme sırasında
tüm bileşenleri bir araba. Adım adım ve görsel bir açıklama onarım prosedürleri, bolluk, resim, kapsamlı bir başvuru tamir veri sağlayacak nitelikli pick up seçenekleri, parça değişimi, üretmek için uygun ayarlamalar, düzenleme gövde vb