FORD Fiesta 1996 - manuel onarım ve bakım araba.
Kullanım kılavuzu, bakım ve onarım binek araba Ford Fiesta yeni sürüm ile 1996гг Benzinli motorlar 1,25 ve 1,4 l Zetec-SE; 1,3 l Endura-E. Dizel motorlar 1,8 l, Endura-E.
Yüzlerce resimler gösteriyor organları, yönetim ve bireysel aşamalarında çalışır. Bölümleri hızlı ve basit sorun giderme, yardım, sorun giderme. Elektrik devreleri hızlı bir şekilde yardım bulmak elektriksel sisteminde arıza ve kolay kurulumu ek donanım. Burada sen-ecek bulmak bir veri tamir: motor; güç sistemi; egzoz sistemi egzoz; gazlar; debriyaj; vites kutusu; askı; hidrolik direksiyon; frenler; tekerlekler ve lastikler; gövde; elektrik ve öneriler bakım ve tanı elektronik kontrol sistemleri. Verilen teşhis kodları. Ayrı bir bölüm tasarlanmış ve seyahatseverler için araç sahibinin organları ile yönetimi ve teknikleri kullanım.
Kılavuzda ayrıntılı olarak açıklanmıştır kullanım özellikleri, tasarımı ve temel değişiklik, Ford Fiesta edition, 1996. Öneriler bakım ve onarım. Büyük önem verilen araç bakım, araç seçimi, satın alma, yedek parça. Verilen tipik arızalar, nedenleri ve giderme yöntemleri. Yer alan bilgilere dayanarak kılavuzu, araba sahibi olabilir kendiniz bir onarım gerçekleştirmek için zorluk değişen, ele değil, yardım için bir servis merkezi ve kurumdaki çocukları. Kılavuz çalışanların servis istasyonları ve araç sahipleri, Ford Fiesta. Manuel onarım içeren teknik çizimler ve diyagramlar, tablolar, temel parametreleri ve özellikleri, araç kiralama Ford Fiesta. Ayrıca sunulan renkli şeması, elektrik ekipman Ford.