Mazda 323 Familia / Protege 2WD&4WD 1998-2004 - kılavuzu araba tamir ve bakım.
Kılavuzda verilen adım adım yordamlar için, işletme, tamir ve bakım переднеприводных ve çekişli araba Mazda 323 / Familia / Protege yayın 1998 - 2004 yılları, donanımlı benzinli motor OK (1.3 l), ZL (1,5 l), CU (1,6 l), FP (1,8 l) ve FS (2.0 l).
Baskı ayrıntılı bilgi için tamir ve ayar öğeleri yönetim sistemi benzinli motor, sistem değişken supap zamanlaması (motor ZL-VE), kullanım talimatları öz-tanılama, kontrol sistemleri, motor, ŞANZIMAN, ABS, DSC (denge kontrolü), TCS (çekiş kontrol sistemi), öneriler, ayarlama ve onarım mekanik ve otomatik şanzıman elemanları, fren sistemi (dahil olmak üzere, ABS, DSC), direksiyon, süspansiyon. Ayrıntılı olarak incelendiğinde, çalışma prensiplerini ve prosedürler kontrol, ayar ve bakım sistemi ABS. Temsil ayrıntılı devre şemaları ve açıklamaları denetimler elektrikli modelleri farklı seçenekler donatılacak. Verilen olası arıza ve geçici çözümler, arabirim boyutlar temel parçalar ve sınırlarını için geçerli bir aşınma, önerilen yağlama ve çalışma sıvı.