Sunulan kılavuz olduğu açıklanan teknik cihaz, işletim, bakım ve onarım araba SUBARU LEGACY / OUTBACK / LEGACY TOURİNG WAGON / LEGACY / B4 / LEGACY LANCASTER 1999-2006 yılların yayın. Bu arabalar donanımlı içten yanmalı motorlar (SOHC veya DOHC) çalışma hacmi 2,0 litre; 2,0 litre TURBO; 2,5 litre ve 3.0 litre.
Kitap içerir ayrıntılı bilgileri, tanı ve onarım için bir motor yönetim sistemi. Orada da kullanma talimatları sistemleri kendini tanı ŞANZIMAN ve ABS. Öneriler onarım mekanik (ayırıcı ile ve olmadan bölücü) ve ayarlama, dört ve beş basamaklı otomatik şanzıman (dahil SportShift). Çok yararlı bilgiler onarım öğeleri yönetim sistemi, dört tekerlekten çekişli (Active АWD ve VTD 4WD), fren sistemi (dahil olmak üzere, ABS, VDC ve tutma sistemi, aracın yokuş yukarı), direksiyon ve süspansiyon da dahil olmak üzere (havalı süspansiyon).
Ayrı bir bölüm rehberlik listelenmiştir olası arıza ve arıza, açıklar ve yöntemleri, onları ortadan kaldırmak için, verileri var сопрягаемым boyutları temel parçalar ve belirtilen sınırlarını için geçerli bir aşınma. Verilmiştir önerilen yağlar ve kullanılan çalışma sıvısı vardır detaylı devre şemaları ve kaliteli kablo demeti ve konektör araba SUBARU.