Kılavuzu, cihaz, tamir ve bakım araba Honda Fit / Honda Jazz yayın dönemi 2001-2007 asayiş yılların, motorlu modelleri L13A ve L15A.
Sunulan book4car.net özel tamir Kılavuzu Honda Fit ve tamir Kılavuzu Honda Jazz. Bu öğretici açıklar cihazı kiralama Honda Fit ve Honda Jazz da o mükemmel bir kullanım kılavuzu ve periyodik bakım araba Honda (Jazz ve Fit) üretilen asa'nın 2001-2007 yılları. book4car.net dikkat çekiyor, ne otomobil Honda Jazz ve Honda Fit tamamlanır benzinli motor modelleri L1ЗА (hacmi 1,3 litre), veya motor model L15A (hacmi 1,5 litre).
Sunulan bu kitap, önemli ve ayrıntılı açıklamalar, düğün organizasyonu ayarı ve onarım temel unsurları yönetim sistemi yukarıdaki benzinli motor (Honda L1ЗА ve Honda L15A ), kendi sistemleri, faz değişimi, gaz-dağıtım (tüm bilinen sistem, Honda VTEC). Liderlik soruları, ayarlama ve onarım otomatik şanzıman, Honda (Jazz ve Fit) ve varyatör (CVT). Çoğu araç için el kitabı açıklanmıştır bakım işlemi elemanları, fren sistemi (ABS) ve hidrolik direksiyon Honda'nın yanı sıra süspansiyon.
İndirerek bilgilendirme amaçlı "Honda Fit / Jazz (2001-2007 asayiş) onarım kılavuzu" olsun da düzeni elektrik bileşenleri kiralama Honda ve açıklama bir düzenin denetim elemanları elektrik ekipmanları.
Tamir kılavuzu Honda Fit / Jazz için tasarlanmıştır - auto repair training, auto mechanic programları, auto repair technician, automotive repair training.