Teşhis elektronik araç sistemleri.
Eğitim eğitimde anlatılmaktadır ana yollar, teknolojik teknikler ve teknik test ekipmanı, elektronik sistemler, bloklar ve bireysel fonksiyonel knot, şu anda yaygın olarak uygulanan bir otomotiv yan cihazlar otomatik kontrol ve yönetimi. Belirlenen sorular sipariş tanılama ve sorun giderme otomotiv, içten yanmalı motorlarda, sorular kodlama, arıza okuma ve hata kodları. Açıklar modern gereksinimleri ve temizlik egzoz, egzoz gazı standartlarına göre OBD-N(AMERİKA birleşik devletleri) ve EOBD-II (ЕU), tanı ve motor buna göre газоанализатора, genel motor test cihazı, araç teşhis tarayıcı. Verilen bilgiler ve temel ölçüm cihazları, kullanılan, yapımında, otomotiv, tanılama. Önemli bir kısmı eğitim aracı tahsis ve doğrulanabilir bir bilgi uzmanları, onarım ve tanı için motorlar, modern binek araç yaparak bir test sınavı. Listeler sınav soruları ve verilen dağıtılan cevapları.
Öğretici geçti test edilmiştir Samarskoye teknik üniversitesi'nde okurken, kurs, Teknik araçlarla test ve teşhis sistemleri, elektronik ve otomasyon, araç ve traktörler. Bu belki de yararlı profesyoneller için tamir ve диагностированию elektronik sistemleri otomobilin altında oto servis, lisans ve lisansüstü öğrenciler için Üniversite..

Tür:Eğitim rehberi
Yayınevi: SOLON-Basın
Seri: Kütüphane onarım, Sayı 8