TOYOTA motor 1ZZ-FE, 2ZZ-GE, 3ZZ-FE, 4ZZ-FE - kılavuzu / talimatı tamir, bakım ve operasyon.
Toyota MOTOR 1ZZ-FE, 2ZZ-GE, 3ZZ-FE, 4ZZ-FE Cihazı, bakım ve onarım. Kılavuzda verilen adım adım yordamlar için, işletme, tamir ve bakım benzinli motor 1ZZ-FE (1,8 l), 2ZZ-GE (1,8 l), 3ZZ-FE (1,6 l) ve 4ZZ-FE (1,4 l) ile dağıtılan yakıt enjeksiyonlu, устанавливающиеся otomobil Toyota 1998 yılında şu anda. Baskı ayrıntılı bilgi için tamir ve ayar mekanizmaları, motor sistemi elemanları, yakıt enjeksiyon sistemi, değişken supap zamanlaması (VVT-i), sistem değişiklikleri, faz, gaz-dağıtım ve kaldırma yüksekliği vanalar (VVTL-i), elektronik ateşleme sistemleri, başlangıç ve şarj, kullanım talimatları sistem kendi kendine tanı, hem de olası arıza ve geçici çözümler, arabirim boyutlar temel parçalar ve sınırlarını için geçerli bir aşınma. Verilen devre şemaları motor kontrol sistemleri, şarj ve başlatmak için farklı modeller. Kitap için tasarlanmış bir araç sahipleri, personel YÜZ ve tamir atölyeleri bulun.