Nissan Terrano 1995-2002 - manuel onarım, bakım, işletme araç.
Resimli подробнейшее referans-haber baskı Manuel onarım, Nissan Terrano yanı sıra, kullanım kılavuzu ve bakım, cihaz doğru рульных araç Nisan Terrano arkasında LR50, 1995-2002 yılların yayın, ek olarak, dizel motor TD27ETi, QD32ETi, ZD30DDTi.
Kılavuzu ayrıntılı talimatlar bakım, teşhis, onarım ve ayar motor ve motor yönetim sistemi, fren sistemi (dahil olmak üzere anti блокировочную sistemi ABS), transfer kutusu, OTOMATİK şanzıman, direksiyon ve çok daha fazlası. Ayrıntılı bir şekilde temsil işlemleri kendi kendine teşhis ve hata kodları, motor kontrol sistemleri, transfer kutusu, OTOMATİK şanzıman, ABS. Sunulan tam set elektrik devreleri araç için motor TD27ETi.
Oku sağlayacak gerekse kendi yürütmek için yetkili araç bakım ve getirmek için değil, onun durumu kadar pahalı onarım. Bu durumda, onarım, kitap, vazgeçilmez bir hizmet aracı tespit ve sorun giderme tüm bileşenleri, araç. Adım adım ve görsel bir açıklama onarım prosedürleri, bolluk, resim, kapsamlı bir başvuru tamir veri sağlayacak nitelikli pick up seçenekleri, parça değişimi, üretmek için uygun ayarlamalar, düzenleme gövde vb
Tek bir kitabın bölümleri içerir kullanım talimatı Nissan Terrano, öneriler, bakım ve şema elektrik (elektrik devreleri) araç.