GAZ 69-68 - kılavuzu, onarım, bakım, işletme araç.
Kılavuzu ise kişisel bir kompozisyon onarım parçaları ve birimleri gerçekleştiren geçerli ön onarım araba hazır kullanılmaktadır. Ayrıca, bu Kılavuz kullanılabilir yapmak için pratik.sınıf ve şube onarım araba GAZ-69-68 askeri eğitim kurumlarında ve parçaları. Kılavuzu yayılır araba GAZ-69-68 ve aşağıdaki modifikasyonları, üretilen Ульяновским otomobil fabrikası:
— GAZ-69-68 — восьмиместный araç arazi için personel taşıyıcı ve yük;
— GAZ-69А-68 — beş kişilik bir otomobil aşırı açıklığının personel taşıyıcı;
— GAZ-69Э-68 — восьмиместный araç arazi ile filtrelenmiş bir elektrik personel taşıyıcı ve yük;
— GAZ-69АЭ-68 — beş kişilik bir otomobil arazi ile filtrelenmiş bir elektrikli ulaşım için kişisel bir kompozisyon.
Geliştirirken Liderlik çarpanlarına tasarım değişiklikleri araba GAZ-69-68 ve değişiklikler, etkileyen üretim mevcut ve orta onarım yapılan 1 ağustos 1971'de

Kılavuzu içerir: - genel uyarılar dahil olmak üzere talimatları, özel işlem önce araba tamir yürüttüğü savaş sırasında; - ilk bölüm - işletim kartı yerine temel büyüklükler, birimler ve cihazlar gösteren bir neden için bir yedek ve teknik şartlar üzerine bir derleme gereksinimleri boyama ve test etmek için bir araç; - ikinci bölüm - işletim kartı onarımı için agrega, siteler ve cihazlar ile teknik şartlar, дефектовку ve onarım parçaları, derleme, montaj, ana bilgisayar veya cihaz; - uygulama
İşletim haritalarda belirtilen tüm çalışmaları, gerçekleştirilen değiştirirken, sökme ve montaj agrega ve knot. Eğer değiştiriyorsanız, herhangi bir montaj veya ana bilgisayar için gerekli ön kaldırmak veya yüklemek için başka bir ünite veya ana işletim unutulmaz bir konaklama harita için bir bağlantı için uygun bir kart. Bu işletim haritada belirtilen toplam süre, performans harcanan tüm çalışmalar için (uzun bir zaman ayarlamak, çalıştırmak gerekiyorsa) ve verilen her türlü cihaz ve araç. Zaman işletim kartları verilen süre hariç üzerinde ön çalışmalar. Tasarım değişiklikleri agrega, aksam ve parçaları verilmiştir notları olarak uygun geçişler işletim kartları. Araç ve imkanları gerçekleştirmek için gerekli çalışmaları değiştirilmesi veya tamir gerekli agrega, aksam ve parçaları ile tasarım değişiklikleri, parantez içinde verilmiştir. İş yaparken geçiş iki veya daha fazla sanatçılar bu konuda belirtilen metinde geçiş, parantez içinde.

Yayıncı: «Воениздат», DjVu, DOC