Mazda Demio 2002-2007, Verisa 2004, Mazda 2 - kullanıcı kılavuzu / talimatı tamir, bakım ve operasyon.
Kılavuzda verilen adım adım yordamlar için, işletme, tamir ve bakım переднеприводных ve çekişli araba Mazda Demio ile 2002-2007 yılların yayın Verisa ile 2004 sürümü, ek motorlu ZJ-VE (1.3 l), ZY-VE (1,5 l), yanı sıra переднеприводных araç Mazda 2 ile 2002-2007 yılında yayın donanımlı benzinli motorları FUJA (1,25 l), FXJA (1,4 l).
Baskı içerir detaylı bilgi, onarım, kontrol ve ayar öğeleri yönetim sistemi benzinli motor, otomatik şanzıman, kullanım talimatları self-test kontrol sistemleri, motor, ŞANZIMAN, ABS, DSC (denge kontrolü), e-4WD (dört tekerlekten çekiş sistemi), SRS, öneriler, ayarlama ve onarım mekanik ve otomatik şanzıman elemanları, fren sistemi (dahil olmak üzere, ABS, DSC), direksiyon ve süspansiyon. Verilen konnektörleri, elektronik kontrol üniteleri ve doğrulama prosedürleri gerilim bulgularına blokları kontrol sistemleri, motor, ŞANZIMAN, ABS, DSC, e-4WD, SRS ve klima sistemi. Temsil ayrıntılı devre şemaları ve açıklamaları denetimler elektrikli modelleri farklı seçenekler donatılacak. Verilen olası arıza ve geçici çözümler, arabirim boyutlar temel parçalar ve sınırlarını için geçerli bir aşınma, önerilen yağlama ve çalışma sıvı.