TOYOTA HİGHLANDER (2WD & 4WD) - kılavuz ol onarım, bakım ve işletme araç.
Sunulan kılavuzda verilen ayrıntılı bir adım adım açıklama anlatılmayan herhangi bir onarım, bakım ve işletme araç Toyota HİGHLANDER donatılmış benzinli motorlar, içten yanmalı 2AZ-FE (hacmi 2,4 litre) ve 1MZ-FE (hacmi 3.0 litre).
Bu kitap, benzersiz verileri, teşhis, ayar ve onarım, motor yönetim sistemi, kullanım talimatları sistemleri kendini tanı otomatik vites kutusu (ŞANZIMAN), anti блокировочной sistemi (ABS), BA, TRAC, VSC, SRS. Mevcut öneriler, ayarlama, ayarlama ve onarım otomatik şanzıman, fren sistemi, direksiyon ve süspansiyon Toyota HİGHLANDER. Ayrıntılı olarak incelenmiş ve prosedürler kontrol, ayar ve bakım sistemleri: ABS (anti блокировочной fren sistemi), TRAC (anti-буксовочной sistemi), VSC (sistem yaw) ve SRS sistemi (pasif güvenlik) Хайлендера. Sunulan kılavuzda da ayrıntılı devre şemaları, açıklamalar denetim elemanları elektrik ekipmanları. Belirtilen olası arıza ve arıza araç verilir yöntemleri, onları ortadan kaldırmak için var, tablo ile сопрягаемыми büyük boyutlu parçalar ve sınırlarını için geçerli bir aşınma, belirtilen önerilen yağlama ve çalışma sıvı ve onların hacimleri için HİGHLANDER.