Toyota DUET, Daihatsu SİRİON / STORİA 1998-2004 - kılavuzu, onarım, bakım, işletme araç.
Kılavuzda verilen adım adım yordamlar için, işletme, bakım ve onarım переднеприводных ve çekişli araba Toyota DUET ve Daihatsu SİRİON / STORİA 1998-2004 yayın donanımlı benzinli motorları EJ-DE (1,0 l), EJ-VE (1,0 l DVVT), K3-VE (1,3 l) ve K3-VE 2(1,3 l).
Baskı içerir detaylı bilgi için doğrulama öğeleri yönetim sistemi benzinli motor, sistem değişken supap zamanlaması (DVVT), yağlama, soğutma, çalıştırmak ve şarj etmek. Verilen talimatları sistem kendi kendine tanı, motor, ŞANZIMAN, ABS, EBD, VSC, TCS, SRS ve öneriler, ayarlama ve onarım, motor, mekanik ve otomatik şanzıman, transfer kutusu, öğeleri fren sistemi dahil (ABS), elektronik fren gücü dağıtım sistemi (EBD) sistemi, elektronik denge kontrolü (VSC), çekiş kontrolü sistemi (TCS), bir sistem pasif güvenlik (SRS), direksiyon ve süspansiyon.
Sunulan devre şemaları ve açıklamaları, denetim elemanları, elektrik. Verilen olası arıza ve geçici çözümler, arabirim boyutlar temel parçalar ve sınırlarını için geçerli bir aşınma, önerilen yağlama ve çalışma sıvı. Kitap için tasarlanmış bir araç sahipleri, personel YÜZ ve tamir atölyeleri bulun.