Sunulan manuel onarım, bakım ve işletme araç Toyota Corona Premio 1996-2001 yılların yayın .
Bu мануале mevcut adım adım yordamlar için, işletme, tamir ve bakım araba Toyota Corona Premio olan оборудовались benzinli 4A-FE (1,6 l), 7A-FE (1,8 l), 3S-FE (2.0 l) ve 3S-FSE (2.0 l) ve dizel 2C-T(2,0 l) ve AP-O (2,2 m) içten yanmalı motorlar.
Bu kılavuzu içerir ayrıntılı bir veri tamir ve ayar öğeleri yönetim sistemi benzinli motor, yakıt pompaları, yüksek basınçlı (enjeksiyon pompası) dahil olmak üzere, elektronik kontrollü. Ayrıca kılavuzda sunulan kullanım talimatları sistem kendi kendine tanı otomatik karton vites (ŞANZIMAN) ve anti-блокировочной fren sistemi (ABS), belirtilen öneriler, ayarlama ve onarım mekanik ve otomatik şanzıman elemanları, fren sistemi (dahil olmak üzere ABS), direksiyon ve süspansiyon otomobil Toyota Corona Premio.
LÜTFEN DİKKAT: - bilgiler hakkında çalışma özellikleri, tanı ve onarım sistemi motor direkt enjeksiyon benzinli Toyota (D4).
Temsil ayrıntılı elektrik devreleri için TÜM seçenekleri donatılacak!!!
Açıklanmıştır olası arıza ve arıza, belirtilen öneriler ve yöntemleri, onları ortadan kaldırmak için; verilen arabirim boyutlar temel parçalar ve sınırlarını için geçerli bir aşınma; belirtilen önerilen yağlama ve çalışma sıvı.