Toyota, CORONA, CALDİNA, CORONA EXİV ve CORONA PREMİO 1992-1998 - kılavuzu, onarım, bakım, işletme araç.
Kılavuzda verilen adım adım yordamlar için, işletme, tamir ve bakım, ön tahrik tam tahrik, rhd araba Toyota, CORONA, CALDİNA, CORONA EXİV ve CORONA PREMİO 1992-1998 yılların yayın donanımlı benzinli motor 4A-FE (1,6 l), 7A-FE (1,8 l), 3S-FE (2.0 l), 3S-GE (2,0 l), 4S-FE (1,8 l), 5E-FE (1,5 l) ve dizel motorlar 2C (2.0 l) ve 2C-T (2.0 lt, turbo kompresörlü).
Baskı ayrıntılı bilgi için tamir ve ayar öğeleri yönetim sistemi benzinli motor (enjeksiyonlu yakıt ve ateşleme), yakıt pompası (yakıt pompası, yüksek basınç), kullanım talimatları sistem kendi kendine tanı kutu vites ve ABS, öneriler, ayarlama ve onarım mekanik ve otomatik şanzıman elemanları, fren sistemi (dahil olmak üzere ABS), direksiyon (buna sistem 4WS) ve süspansiyon. Temsil ayrıntılı elektrik devreleri için farklı seçenekler donatılacak. Verilen olası arıza ve geçici çözümler, arabirim boyutlar temel parçalar ve sınırlarını için geçerli bir aşınma, önerilen yağlama ve çalışma sıvı.