Toyota Corolla, Sprinter, Corolla LEVİN, Sprinter TRUENO 1995-2000 - kılavuzu, onarım, bakım, işletme araç.
Kılavuzda verilen adım adım yordamlar için, işletme, tamir ve bakım araba Toyota Corolla, Sprinter, Corolla LEVİN, Sprinter TRUENO 1995-2000 yılların yayın donanımlı benzinli 4E-FE (1,3 l), 5A-FE (1,5 l), 4A-FE (1,6 l), 4A-GE (1,6 l) ve dizel 2C (2,0 l), AP-E (2.2 litre) motor.
Baskı ayrıntılı bilgi için tamir ve ayar öğeleri yönetim sistemi benzinli motor, yakıt pompası dahil olmak üzere, elektronik kontrollü, kullanım talimatları sistem kendi kendine tanı ŞANZIMAN ve ABS, öneriler, ayarlama ve onarım mekanik ve otomatik şanzıman elemanları, fren sistemi (dahil olmak üzere ABS), direksiyon ve süspansiyon (dahil многорычажной, spor değişiklikler). Temsil ayrıntılı devre şemaları için TÜM seçenekleri donatılacak!!!
Verilen olası arıza ve geçici çözümler, arabirim boyutlar temel parçalar ve sınırlarını için geçerli bir aşınma, önerilen yağlama ve çalışma sıvı.
Kitap için tasarlanmış bir araç sahipleri, personel YÜZ ve tamir atölyeleri bulun.