Toyota Corolla 2006 & Auris 2007 - manuel onarım, bakım, işletme araç.
Kılavuzda verilen adım adım yordamlar için, işletme, bakım ve onarım переднеприводных araba Toyota Corolla ile 2006 yılında yayın/ Toyota Auris 2007 yılında yayın donanımlı benzinli motorları 4ZZ-FE (1,4 l) ve 1ZR-FE (1,6 l).
Baskı içerir detaylı bir kullanım kılavuzu içeren bir açıklama hedef anahtarları, göstergeleri ve farklı sistemleri, sigorta yerleşimi için öneriler, lastik ve bakımları, yedek ampuller. Ayrı bir bölüm verilmiştir verileri periyodik ve rutin bakım işlemleri, заправочным kaplar ve kullanılan sıvılar.
Verilen bilgiler, test, ayarlama ve onarım temel öğeleri yönetim sistemi benzinli motor, sistem değişken supap zamanlaması (WT-ı ve Dual WT-i), kullanım talimatları sistemleri kendini tanı, motor, ŞANZIMAN Multimode, ABS, BA, TRC, VSC, SRS, klima ve öneriler, ayarlama, kontrol ve tamir dişli kutuları (dahil sistemi ile elektronik kontrol Multimode), elemanları, fren sistemi (dahil olmak üzere ABS) sistemi, acil fren (VA), çekiş kontrolü sistemi (TRC), sistemi, elektronik denge kontrolü (VSC), электроусилителя direksiyon sistemleri, "Giriş&Start", sistem pasif güvenlik (SRS) ve süspansiyon. Sunulan temel devre şemaları.
Verilen olası arıza ve geçici çözümler, arabirim boyutlar temel parçalar ve sınırlarını için geçerli bir aşınma, önerilen yağlama ve çalışma sıvı.
Kitap için tasarlanmış bir araç sahipleri ve tamir atölyeleri bulun.