Mitsubishi RVR / RVR Sports Gear / Space Runner 1991-1997 - kılavuzu, onarım, bakım, işletme araç.
Kılavuzda verilen adım adım yordamlar için, işletme, tamir ve bakım переднеприводных ve çekişli araba Mitsubishi RVR / RVR Sports Gear/Space Runner 1991-1997 yılların yayın benzinli 4G63 (2,0 l), 4G63 T/S (2.0 l turbo), 4G93 (1,8 l) ve bir dizel 4D68 (2,0 m) motor.
Baskı ayrıntılı bilgi için tamir ve ayar öğeleri yönetim sistemi benzinli motor (enjeksiyonlu yakıt ve ateşleme), yakıt pompası, kullanım talimatları sistem kendi kendine tanı dahil, otomatik ŞANZIMAN ve ABS ve öneriler ayarlama ve mekanik ve otomatik şanzıman, ayarlama ve onarım elemanları, fren sistemi (dahil olmak üzere ABS), direksiyon, süspansiyon. Temsil ayrıntılı devre şemaları.
Verilen olası arıza ve geçici çözümler, arabirim boyutlar temel parçalar ve sınırlarını için geçerli bir aşınma, önerilen yağlama ve çalışma sıvı.
Görünüm ve konum bilgilerini bazı resimlerde farklı bir görünüm ve konumu ile ilgili ayrıntılar леворульных modelleri.
Kitap için tasarlanmış bir araç sahipleri, personel YÜZ ve tamir atölyeleri bulun.

Model 2WD & 4WD 1991-1997гг. serbest benzinli 4G63 (2,0 l), 4G6S T/S (2.0 l),
4G93 (1,8 l) ve bir dizel 4D68 (2,0 m) motor.

Bu kitap kullanılabilir onarım sırasında tüm araç sistemleri:
Space Wagon, Chariot