Mitsubishi Lancer Cedia Wagon 2WD & 4WD 2000-2003 - kılavuzu, onarım, bakım, işletme araç.
Kılavuzda verilen adım adım yordamlar için, işletme, tamir ve bakım araba Mitsubishi Lancer Cedia / Cedia Wagon 2WD & 4WD 2000-2003 yılların yayın, ek motor 4G15 MPI (1,5 lt), 4G15 GDI (1,5 lt), 4G93 MPI (1,8 l) ve 4G93 GDI (1,8 l).
Baskı içerir detaylı bilgi, teşhis, onarım ve ayar için motor sistemleri, yakıt enjeksiyon MPI ve GDI, ateşleme, başlangıç ve şarj, kullanım talimatları sistem kendi kendine tanı (dahil olmak üzere, kodları, okunan göstergesi kodları, OBD-II) motor, ŞANZIMAN, varyatör (CVT), ABS (anti-lock fren sistemi), EBD (elektronik fren gücü dağıtım sistemi), SRS (sistem pasif güvenlik), MMCS (мультикоммуникационной sistemi Mitsubishi), SWS (sistem мультиплексной iletişim Mitsubishi) sistemleri, klima sistemleri, öneriler, ayarlama otomatik şanzıman, вариаторов, ayarlama ve onarım elemanları, fren sistemi (dahil olmak üzere ABS ve EBD), direksiyon ve süspansiyon. Verilen olası arıza ve geçici çözümler, arabirim boyutlar temel parçalar ve sınırlarını için geçerli bir aşınma, önerilen yağlama ve çalışma sıvı. Temsil ayrıntılı devre şemaları farklı seçenekler donatılacak. Açıklanan yapısal değişiklikler, karşı karşıya oldukları birimler ve üniteler, araç üretim süreci.
Kitap için tasarlanmış bir araç sahipleri, personel YÜZ ve tamir atölyeleri bulun.