Üretim motor için tipik bir araç, özel bugün temsil eden bir çalışma seri üretim. Avantajları üretim sürecinde üretici için sık sık aykırı çıkarları ile son kullanıcı. Üretim hızlandırır ve sonuçları kaydeder üretim maliyetleri, motor yapıldığı için tabi geniş bir dizi standartlar ve şartnameler, sık sık optimize karşılamak için özgün tasarım. Kısa, ucuz ve hızlı üretim motor yol özensiz bir son ürün. Tabii ki, bu bir şey değil tutkunları, istediğiniz motor.

İçin imkanlar performansını artırmak için herhangi bir motor, dengeli olmalıdır ve hazır çok doğru düşük tolerans, ne fabrika üretici sopa vardı ilk etapta. Dört silindirli veya sekiz silindirli, amerikan veya başka bir üretici, verimlilik tüm motorlar büyük ölçüde geliştirilmiş.

Bu kitapta, uzman motorlarda yazar Mike Mavrigian açıklar ve gösterir en temel motor teknolojisi ve gerçekleştirmek için ayrıntılı yordamlar dengeleme, uyum ve optimizasyon motorları çalışır. Dengeleme, zaman alıcı ve karmaşık bir süreçtir, ama zaman içinde yatırım kendini amorti ile üstün bir performans sunuyor.

Yayınevi liderlik: Car Tech
Yazarı: Mike Mavrigian
Yayın yılı: 2013
Format kılavuzu: pdf
Kitabın dili: English