Tamir kılavuzu motor Hino J05C, S05C, S05C-B, S05C-TA, S05C-TB, S05D, Toyota J05C.

Bu kılavuz, ayrıntılı adım adım açıklamalar işlemleri düğün tamir ve bakım dizel motor Toyota J05C (hacmi 5,3 litre sistemi ile aşağı toksisite), S05C (hacmi 4,6 litre, elektronik kontrollü), S05C-B (hacmi 4,6 litre), S05C-TA (hacmi 4,6 litre turbo), S05C-TB (hacmi 4,6 litre ile турбонадду-pto sistemi ve Common-Rail) ve S05D (hacmi 4,9 litre, elektronik kontrollü). Kılavuz açıklama olası arıza ve arıza ve açıklar giderilir. Bu kitapta belirtilen arabirim boyutları büyük ve parçalar, перечисленны sınırlarını için geçerli bir aşınma, dana talimatları tanı ve ayarlama enjeksiyon pompası, sistemleri, başlangıç ve şarj.

Ayrı bir bölüm rehberlik bilgi yürütülmesini denetleme ve tanı elektronik motor yönetim sistemleri de var, dalga biçimi ve kullanım talimatları sistem kendi kendine tanı EFI.

Ayrıca kılavuzda var elektrik devreleri kontrol sistemleri motor Hino.

Bu kullanma kılavuzu kullanılabilir onarım sırasında 5 silindirli motorlar Hino J07C yanı sıra 6 silindir motor Hino J08C yüklenen araçlar Hino Ranger.
ISBN 5-88850-276-6