Skoda Octavia 1996 - multimedya kılavuzu / talimatı tamir, bakım ve işletme araç.
Gibi her üründe olan kullanıyoruz, kendi araç hakkında bilmek istiyorum, en azından en temel. Sahip bilgi hakkında teknik parametreler, nasıl ortaya çıkmıştır, hakkında yapıcı bir çözüm, bakım, kullanma ve performans özellikleri için uygun değil sadece güvenlik açısından sürüş ve kullanım tüm özellikleri bir araba, ama aynı zamanda dikkate alarak ekonomik açıdan kullanım, aynı zamanda uzun ömürlü bir araç. Otomobil Skoda model bir dizi Octavia için favori bir buluş kurucular ve teknoloji firma ""SKODA-AO otomobil fabrikası"" ve endişe VW (Volkswagen). De herkes gibi büyük otomotiv kaygılar, endişe VW uygular kanıtlanmış, yapıcı, kararlı, dökme ve büyük seri bileşenleri, aynı anda türlerinin çoğu için bir araç ilgili marka. Birleşme azaltmak için fiyat ve parça sayısını azaltmak için yedek düğümler ve böylece mükemmel bir hizmet.
Görünüm (tasarım) araç gövde Octavia tamamen düzenlendi stilistler ""SKODA-AO otomobil fabrikası"". Yapıcı düzeni de geliştirilmiştir merkezinde deneyimli üretim kullanarak, bilgisayar sistemleri CAD/ KENDİSİ endişe VW ve diğer firmalar. Araç yüksek taleplerine cevap estetik, hem de en yüksek güvenlik gereksinimlerini darbeleri ile ve крутильную sertlik. Alt gövde çerçevesi tarafından ortak bir endişe ile VW stratejik kavram ve üstyapı Skoda Octavia daha da optimize edilmiştir, özellikle parça boyuna ve montaj noktaları ile ilgili bir şasi.
Belirtilen çözüm, gövde, şasi ve motor araçlarda bir dizi Octavia yapılmış yüksek bir yapısal düzeyde, yüksek fayda değeri, araç, çevre dostu, ve üst düzey üretim ve onarım teknolojileri ve, en önemlisi, toplam kalite düzeyinde, karşılaştırılabilir avrupa standardı.
Bir dizi araç parçaları, elbette, yapılır uzman ünlü firmalarla tedarikçilerin, yerel ve yabancı. Vurgulamak gerekir ki, verilen tüm bilgiler daha sonraki bölümlerde giymek sadece bilgilendirici bir karakter. Umarım onlar için yararlı olur, ilgi duyan okuyucular için tanıdık bir cihazla ve yapıcı bir çözüm bir araba Skoda Octavia. Bakım ve onarım için gerekli kullanmak için, sadece hizmetin bir Skoda.

Açıklama ve temel teknik veriler
Dikkate sonraki tüm bilgiler kitabında, elde yapımında seri üretim, yani, içinde, 1996. Belirtilen ürün yelpazesine türleri ve değişiklikler gibi kaporta ve motor ve dişli kutuları üretici yavaş yavaş değiştirmek ve genişletmek.
Otomobil Skoda Octavia var, taşıyıcı gövde, özel çelik hardware. Motor yayınlanmıştır ön çapraz gövde ve ön tekerlekler sürücüler. Bu kavram, ilgili küresel trendleri sağlayan yelpazesini genişletmeye üstyapı minimum maliyetle değişen teknoloji üretim ve stok yedek parça.
Yapımında, yani ikinci yarısında 1996 yılında başlatılan otomobil üreticisi ile standart gövde tipi sedan üç model: LX, GLX ve SLX. Bu süre içinde tesiste üretim önerilmiştir üç motor: iki benzinli (1,6-55 kw 1,8 92 kw) ve bir dizel (1.9 TDI-66 kw). Tüm motorlar выхлопном yolu var katalizör egzoz. Dişli kutuları ve mekanik, elle çalıştırılan; otomobillerde sağlanan motor 1,8-92 kw konulabilir otomatik kutu.
İnceleme donatmak birleşik değişiklikler açıklanmıştır, aşağıdaki bölümlerde bu bölüm. Ana teknik parametreler özetlenmiştir tablo. Bu nedenle burada verilen sadece kısa bir tahmini açıklama araç.

Kurulum: gerekli değil