VOLKSWAGEN Passat 2000-2005 - kılavuzu, onarım, bakım, işletme araç.
Kılavuzda ele Seçenekleri:VW Passat ile кузовами "sedan" ve station wagon olmak üzere özel seçenekler / seçenekler sınırlı serisi. Benzinli motor: 4-silindir 1. 8 l. (1781 cm3) ve 2. 0 l. (1984 cm3) (dahil olmak üzere seçenekleri ile turbo). Турбодизельные motor: 4-silindir 1. 9 l. (1896 cm3). Değil kabul modeli ile V5 motor (benzin), V6 (benzin ve dizel) ve W8 (benzin), modeller şanzıman ile "Tiptronic" model "4-Motıon". Değil gözden, yeni bir kadro, sunulan, haziran 2005. Bu kılavuzda: geçerli bir hizmet basit bir haftalık kontrol, bakım adım kılavuz tam bir adım, sorun giderme basit bir çözüm, belirli bir sorun, trafik bir arıza ne gibi durumlarda, hazırlık, teknik denetim, bir sıra tabanlı kontrol sistemleri, araç, uygulama sözlük teknik terimler, fren sisteminin kontrolü ve onarımı, güvenlik adına, güç sistemleri ve ateşleme bazı açıklamalar, elektrik arıza bulma ve giderme, motor ayarı, küçük ve büyük onarım, renkli elektrik devreleri kolaylaştıran öğeler, öneriler ve kullanım kılavuzu. Kılavuz dayanmaktadır, belirli bir deneyim, alınan sırasında tam demontaj ve montaj VW Passat kullanılarak en uygun araç. İpuçları yayıncı boyunca bazı durumlarda olmadan özel araç ve kolaylaştırmak için çalışma yürütülmesi. Her türlü çalışma düzeyi tespit karmaşıklığı ve istenen uzmanlık sanatçı: basit bakım işlemleri için yeni başlayanlar için zor bir görev, mevcut uzman. Adım adım yönergeler eşliğinde yüzlerce çizimler göstermek gibi belirli bir iş yapmak için.

Yayınevi: Алфамер Müdürü
Seri: Haynes