MAN Workshop informacinė sistema (MAN WIS)
Man WIS atstovas dokumentai remontas, krovininių automobilių ir autobusų Man. Ši programa pateikiama informacija apie remonto, techninės priežiūros, diagnostiką, elektros schemos sunkvežimiai Man. Taip pat programoje pateikiami ir autobusų gamintojo "Man".
Katalogas Man Wis Workshop Information System ateina į 1DVD diske, galimas pilnas arba dalinis įrengimas dokumentus pataisyti į kompiuterio kietąjį diską.

Ištrauka iš programos Man WIS (Workshop Information System):
Šiuo vadovas remonto puiki pagalbos priemonė, norint tinkamai atlikti remonto darbus описываемых čia transporto priemonių ir агрегатах ir atspindi techninis lygis buvo išleisti medžiagos spausdinti.
Kuriant šios vadovo подразумевалось buvimas profesinę kvalifikaciją, reikalingą norint dirbti su transporto priemonėmis ir агрегатами.
Iliustracijos ir atitinkamas aprašymas yra типовыми моментальными vaizdais, kurie ne visada atitinka ремонтируемому агрегату, ne kaip negerai. Tokiais atvejais planavimo ir ūkio remonto darbų atliekami tikslinga.
Remontas sudėtingų papildomų įrenginių vykdoma mūsų paslaugų tarnyba ar paslaugų tarnyba ir firmos-gamintojo. Šie užpildai tekste pateikiama ypatingą pastaba.
Remonto darbus klasifikuojami pagal sekcijas ir подразделам. Kiekvienas skyrius prasideda iš puslapio "Prielaidos darbų". Prielaidos darbų sudaro santrauka pagrindinių sąlygų atlikti описываемых remonto darbų. Už предпосылками darbų gali sekti detalus darbų aprašymas.

Versija: 1.2.2.18
Platforma: Windows